Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tabulka podzimu 2011

18. 11. 2011

A2A - Okresní soutěž mužů historické nejlepší místo Dynamitu Kotvina

  VÝSLEDKY

Zápas

Domácí

Hosté

Skóre

Diváků

Poznámka

 

A2A0501

Březno B

Kotvina

1:5 (0:3)

40

 

Branky: Kováč Radek - Koloc Michal 2, Krupička, Pražák Roman, Hrnčíř Ondřej; Rozhodčí: Tengler

 

A2A0505

Hrušovany

Údlice B-SG

4:0 (0:0)

50

 

Branky: Starý Zdeněk 2, Hespodárik Petr, Kovalev Patrik; Rozhodčí: Kocour

 

A2A0507

Klášterecká Jeseň

Mašťov

0:5 (0:1)

30

 

Branky: Škréta Radek 3, Knop Josef 2; Rozhodčí: Holub L., Maleček

 

A2A0502

Libědice

Perštejn

1:5 (1:4)

50

 

Branky: Hamáček Lukáš - Jícha Milan 2, Klimčák Petr, Kučera Miroslav, Jindrák Lukáš; Rozhodčí: Čokáš

 

A2A0503

1.SK Jirkov B

Mikulovice

9:0 (5:0)

30

 

Branky: Ginter Jaroslav 3, Klučerovský Štěpán 2, Budkovský Ivo, Nobst Pavel, Vlach Michal, Deme Luděk; Rozhodčí: Froněk

 

A2A0506

Místo

Výsluní

4:1 (0:1)

40

 

Branky: Vokatý Martin 3, Votava Petr - Stropnický František

 

 

  TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

 

1.

Perštejn

4

3

1

0

18: 5

10

( 4)

 

2.

1.SK Jirkov B

4

3

0

1

17: 8

9

( 3)

 

3.

Kotvina

4

3

0

1

13: 6

9

( 3)

 

4.

Mašťov

3

2

1

0

13: 4

7

( 4)

 

5.

Hrušovany

4

2

1

1

13: 8

7

( 1)

 

6.

Libědice

4

2

1

1

9: 8

7

( 1)

 

7.

Místo

4

2

0

2

13: 12

6

( 0)

 

8.

Březno B

4

1

1

2

11: 14

4

( -2)

 

9.

Vysoká Pec

3

1

0

2

10: 12

3

( -3)

 

10.

Výsluní

3

1

0

2

7: 10

3

( -3)

 

11.

Klášterecká Jeseň

4

1

0

3

6: 18

3

( -3)

 

12.

Údlice B-SG

3

0

1

2

2: 7

1

( -2)

 

13.

Mikulovice

4

0

0

4

3: 23

0

( -6)

 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

A2A0502

Libědice

Perštejn

11.09. 14:00

NE

Libědice

 

A2A0503

1.SK Jirkov B

Mikulovice

11.09. 17:00

NE

Starý Březenec

 

A2A0504

 

Vysoká Pec

11.09. 17:00

NE

 
 

A2A0506

Místo

Výsluní

11.09. 14:00

NE

Místo

 

A2A0601

Kotvina

Mašťov

17.09. 13:30

SO

Kotvina

 

A2A0602

Výsluní

Klášterecká Jeseň

18.09. 16:30

NE

Výsluní

 

A2A0603

Údlice B-SG

Místo

18.09. 16:30

NE

Údlice

 

A2A0604

Vysoká Pec

Hrušovany

18.09. 16:30

NE

Vysoká Pec

 

A2A0605

Mikulovice

 

18.09. 14:00

NE

Kotvina

 

A2A0606

Perštejn

1.SK Jirkov B

17.09. 13:30

SO

Perštejn

 

A2A0607

Březno B

Libědice

18.09. 16:30

NE

Březno

 

A2A - Okresní soutěž mužů závěr podzimu 2011

  VÝSLEDKY

Zápas

Domácí

Hosté

Skóre

Diváků

Poznámka

 

A2A0101

Mikulovice

Kotvina

1:0 (0:0)

50

 

Branky: Hach Tomáš; Rozhodčí: Maleček, Pokrývka

 

A2A0102

Perštejn

Vysoká Pec

3:4 (2:3)

50

 

Branky: Kučera Miroslav, Jindrák Lukáš, Šinkovic Michal - Oršula Peter 3, Zástěra Jaroslav; Rozhodčí: Bundzík, Kocour

 

A2A0105

1.SK Jirkov B

Mašťov

1:4 (0:0)

30

 

Branky: Ginter Jaroslav - Selinger Jiří 2, Fous Miroslav, Škréta Radek; Rozhodčí: Tengler

 

A2A0107

Hrušovany

Místo

1:3 (1:2)

40

 

Branky: Klinkáček Ladislav - Votava Petr, Mareš Jiří, Vokatý Martin; Rozhodčí: Froněk, Moder, Dušek J.; ČK: Hespodárik Petr - 0

 

A2A0104

Libědice

Výsluní

2:1 (1:0)

35

 

Branky: Volf Vlastimil, Fian Petr - Kříž Jindřich; Rozhodčí: Čokáš

 

Náhledy fotografií ze složky SPORT

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář